header image banner

Výhody členstva v klube ADK

Členstvom získate rad výhod (iba u spoľočnosti Grada Slovakia):

 • 10% zľavu pri nákupe sady formulárov
 • 5% zľavu na ostatnú produkciu vč. Plánovacich systémov
 • prednostné informovanie o novinkách v produkcii


Čo členstvom v Klubu ADK získate ďalej?

 1. Zľavy a výhody

  Ako člen Klubu ADK máte možnosť využívať rad zliav a iných výhod, ktoré spoločnosť ADK poskytuje iba členom klubu

 2. Výnimočnosť

  Staňte sa nie iba fakticky, ale i formálne súčasťou úzko definovanej skupiny našich zákazníkov, ľudí ktorí v našej zemi ovplyvňujú svoje okolie, ekonomiku, naše hospodárstvo a celú našu spoločnosť

 3. Prestíž

  Ako užívateľ Plánovacieho systému a člen manažérskeho klubu budete aj Vy mať možnost využívat všetky výhody našej produkcie a Klubu ADK pri prezentácii svojej osoby. Renomé vysokej kvality a funkčnosti našich produktov a manažérskeho vybavenia Vám na verejnosti i v odborných kruhoch výrazne pomôže v získaní osbnej vážnosti, serióznosti a dôveryhodnosti

 4. Odbornú pomoc

  Členom klubu poskytuje spoločnosť ADK bezplatné konzultácie a definované školenia osobného plánovania a time managementu s využitím dlhoročných skúseností našich pracovníkov a lektorov

 5. Garanciu kvality

  Plánovací systém ADK bol vyvinutý pracovníkmi našej spoločnosti v spolupráci s najlepšími externými zahraničnými návrhármi, lektormi z oblasti riadenia a predstavuje stredoeurópsku špičku v oblasti technológie osobného plánovania, osobných nástrojov riadenia a manažérskeho vybavenia


Ako člen Klubu ADK získate na každý jednotlivý formulár, diel či doplnok, zľavu!

Spoločnosť ADK Vám v spolupráci so svetovými univerzitami, medzinárodnými manažérmi a renomovanými autormi predovšetkým z USA, Anglicka a Nemecka prináša aplikácie znalostí z oblasti osobného riadenia v podobe Plánovacieho systému ADK v českej alebo slovenskej verzii. Design plánovacích systémov je produktom spolupráce s najlepšími externými zahraničnými návrhármi a v spolupráci so skúsenými medzinárodnými a domácimi dodávateľmi a spracovateľmi kože.

Plánovací systém ADK je exkluzívny manažérsky inštrument, ktorý oproti konkurenčným systémom umožňuje individuálne dotváranie funkcií podľa potrieb každého užívateľa, je úplne v národnom jazyku a v porovnateľnej kvalite za výrazne nižšiu cenu. Počas obdobia svojho vývoja si získal povesť najobľúbenejšieho a najrozšírenejšieho osobného plánovacieho systému v Českej a Slovenskej republike.

 

 

Zostavte si svoj vlastný Plánovací systém ADK

Plne otvorený systém plánovania Vám umožní si zostaviť svoj vlastný produkt podľa osobných priorít, podľa preferencií a počtu konkrétnych formulárov, doplnkov a jednotlivých dielov Vášho kompletu.

Ak Vám nevyhovuje štandardný komplet, potom zostavením neštandardného kompletu z individuálnych dielov a formulárov môžete získať práve iba to, čo preferujete a za výhodnejšiu cenu!

 

Zostavte si svoju osobnú kolekciu ADK Fashion

Modulárne navrhnutá rada setov manažérskeho vybavenia, cestovnej a osobnej koženej galantérie v rámci jednej sezónnej kolekcie - ADK Fashion - uspokojí aj tie najnáročnejšie predstavy a kombinácie využitia. Budú vašim neoceniteľným pomocníkom na všetkých Vašich cestách mimo kanceláriu doma aj v zahraničí.


Ak budete potrebovať odbornú radu, pomoc pri nákupe alebo budete mať návrhy na zlepšenie týchto stránok alebo našej produkciue alebo nenájdete inú tému, ktorá je pre Vás dôležitá, budeme vďační za Vaše návrhy.

Radi Vás budeme i sami kontaktovať, ak zanecháte správu alebo akýkoľvek odkaz na e-maile: adk@grada.sk alebo zavoláte na telefón 02/556 45 159.